فیشیال تخصصی

فیشال پوست

فیشال یا فیشیال پوست صورت از راه های درمانی رایج و بسیار موثر برای داشتن پوستی سالم و درخشان می باشد. برای انجام این روش درمانی تنها یک ساعت کافی می باشد تا پوست شما به پوستی درخشان و جوانتر تبدیل شود.

کاربردهای فیشیال پوست

فیشیال پوست برای افراد مختلف، کاربردهای متفاوتی خواهد داشت. برخی از افراد تنها برای خلاص شدن از جوش های سر سیاه، برخی دیگر برای جوانسازی و پیشگیری از پیری پوستشان برای انجام فیشال پوست مراجعه میکنند. همچنین از دیگر کاربردهای فیشیال پوست می توان به پاکسازی، آبرسانی و نیز ماساژ صورت نیز اشاره کرد .

مراحل پاکسازی

مراحل انجام فیشیال چگونه است

در ابتدابعد از پوشاندن موهای شما توسط حوله یا پیشانی بند، شروع به پاکسازی صورت شما از هرگونه آرایش و یا آلاینده ها خواهد کرد. این کار با پدهای پنبه ای، دستمال مرطوب و یا اسفنج های زیبایی انجام خواهد شد.

پاکسازی صورت

بخور صورت

در بیشتر درمان‌های فیشیال تخصصی، از دستگاهی استفاده می شود که بخار آب گرمى را مستقیم به صورت شما هدایت می کند. با این کار پوست صورت آرام مى شود و جوش هاى سر سیاه و سر سفید نیز نرم مى شوند، در نتیجه تخلیه آنها راحت تر خواهد شد. اگر پوست خیلى حساسی داشته باشید، ممکن است متخصص پوست از بخور استفاده نکند.

بخور صورت

لایه برداری پوست

لایه برداری یکی دیگر از مراحل فیشیال پوست بوده که درآن از مواد مکانیکی یا شیمیایی استفاده می شود. لایه بردارهای مکانیکی دارای بافت مخصوص بوده که باعث از بین رفتن سلول های مرده سطح پوست خواهد شد. این نوع لایه برداری معمولا هنگام استفاده از بخور انجام می شود.

لایه بردارهای شیمیایی دارای آنزیم ها و اسیدهایى هستند که پیوند بین سلول های پوستی را شل مى کند. یک درمان آنزیمی ملایم نیز ممکن است در طول فرایند بخور براى شما انجام شود. لایه برداری های شیمیایی قوی تر، که از نظر غلظت متفاوت هستند، می توانند به صورت یک درمان مستقل و یا بخشی از فیشیال در نظر گرفته شوند. استفاده از این نوع لایه بردارهاى قوى، معمولا به طور پى در پى انجام نمى شود تا از عوارض لایه برداری صورت پیشگیری شود.

لایه برداری پوست

تخلیه جوش

در این مرحله به دلیل بخور صورت، پوست صورت به حالت نرم و لطیف درآمده که به راحتی میتوان جوش های سر سیاه و سر سفید را تخلیه کرد. برای کسانیکه دارای پوستی نازک و یا حساس هستند ممکن است انجام این کار برایشان دشوار باشد.

این نکته را هم باید در نظر داشته باشید اگر تخلیه انواع جوش به درستی انجام نشود ممکن است مویرگ های صورت پاره شده و یا در بخش هایی از صورت تغییر رنگ ایجاد شود.

تخلیه جوش سرسیاه

درماپلنینگ پوست (Dermaplaning)

به منظور روشن شدن سریع تر پوست شما، موهای اصلاح نشده و پوست های قدیمی و مرده به کمک تیغ مخصوصی از روی پوست جدا می شود.

درماپلنینگ پوست

ماساژ صورت

برای ماساژ صورت در فیشیال پوست ضربه های مخصوص کلاسیک وجود دارد که باعث ایجاد لرزش می شود. ماساژ صورت باعث آرامش و تحریک پوست و عضلات صورت خواهد شد.

ماساژصورت

ماسک صورت

ماسک صورت را متناسب با نوع پوست مشتری (خشک، چرب، مختلط، حساس و یا پیر) انتخاب می شود. در حین فرایند مراقبت هاى مربوط به صورت، متخصص زیبایی باید در اتاق بماند و ماساژ پوست سر یا برخی خدمات دیگر را به شما ارائه بدهد.

ماسک صورت

مرحله نهایی فیشیال پوست صورت

متخصص زیبایى از تونر، سرم، مرطوب کننده و ضد آفتاب (در صورتى که روز باشد) بر روى پوست شما استفاده مى کند.

توصیه های مهم بعد از فیشیال صورت استفاده از طراحان گرافیک است.

  • از سابیدن پوست خودداری کنید
  • بعد از فیشیال پوست مجددا در معرض بخار آب قرار نگیرد
  • استفاده از مواد آرایشی بعد از فیشیال صورت توصیه نمی شود
  • کرم های مراقبتی بعد از فیشیال تنها با نظر درمانگر استفاده شود
  • از برخورد مستقیم نور خورشید به پوست صورت بعد از فیشیال صورت جلوگیری شود
  • حتما بعد از فیشیال صورت پوست را مرطوب نگه دارید
  • از دستکاری پوست بعد از فیشیال صورت خودداری کنید
  • به توصیه های درمانگر خود توجه و عمل کنید
5/5
با من تماس بگیرید : 05136232535